Озеленювач – це працівник, який займається озелененням територій будинків, вулиць та міст, створює красу в парках за допомогою квітників, клумб, газонів, охайно доглянутих дерев та квітучих кущів.

У ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» з 12.03.2019 по 18.03.2019 на курсах цільового призначення навчалася група слухачів за напрямком «Технології захисту рослин», за професією «Озеленювач». Підвищували компетентність слухачі на комунальному підприємстві «Курахівземлебуд»». Слухачі відточували свою майстерність: готували рослини до викопування, навантаження, транспортування й розвантаження. Викопували садивні ями, вносили мінеральні добрива, висаджували туї, ялівець і чагарники, визначали ділянки та розбивали площу під клумби.

В останні роки професія озеленювача користується попитом. Це пов’язано з розвитком ландшафтного дизайну і переселенням мешканців мегаполісів в заміські будинки. За допомогою озеленювачів господарі котеджів створюють справжні витвори мистецтва. За цим всім розмаїттям необхідний професійний догляд. Тож сподіваємося, що наші випускники не залишаться без роботи.