28 січня – 03 лютого 2019 року для представників ЦПТО ДСЗ із всіх областей та Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України проводився навчальний тренінг за програмою «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес»(РВСБ). Реалізатором Проекту виступила Міжнародна організація праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за підтримки Уряду Данії Embassy of Denmark in Ukraine.

Основною метою цього проекту є запуск і подальше вдосконалення малого та середнього підприємництва, як інструмент створення більшої кількості робочих місць, кращої якості для жінок і чоловіків. Програма була складена із чотирьох взаємопов'язаних навчальних курсів ? «Генеруй бізнес-ідею» (ГБІ), «Розпочни свій бізнес» (РСБ), «Вдосконалюй свій бізнес» (ВСБ) і «Розвивай свій бізнес» (РСБ). Для викладачів системи служби зайнятості запропоновано навчання з перших двох модулів «Генеруй бізнес-ідею» (ГБІ), «Розпочни свій бізнес» (РСБ).

Державна служба зайнятості запроваджує новітні підходи для створення робочих місць через підтримку розвитку в Україні малого бізнесу, створює сприятливі умови для започаткування власної справи. Це забезпечує соціально-економічний розвиток країни та підвищує рівень життя населення.

Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості представляла Наталія Ботузова.