Бухгалтерський облік – безпомилковий суддя минулого, необхідний керівник теперішнього і постійний консультант майбутнього кожного підприємства. (І.Шер, німецький економіст). Професія обліковця з реєстрації бухгалтерських даних відрізняється від інших професій тим, що її представники несуть відповідальність за економічну складову не тільки перед власниками, але й перед суспільством в цілому. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних веде роботи по різних видах оперативного обліку, проводить відповідні записи в первинних документах, в журналах або на картках, підраховує підсумки і складає встановлену звітність, відомості і зведення, приймає необхідні заходи по використанню сучасних технічних засобів.

З 26.06.2018 по 11.07.2018 в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» підвищувала компетентність група слухачів за напрямом «Сучасні технології ведення бухгалтерського обліку», за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», яка була направлена Маріупольським МЦЗ.

Професія обліковця з реєстрації бухгалтерських даних дотепер залишається найбільш затребувана на ринку праці практично у всіх галузях господарства, сфери послуг, фінансових та наукових установах. Ми сподіваємось, що і наші випускники, які отримали знання та практичні навички під час навчання будуть конкурентоспроможні на ринку праці і знайдуть бажану для себе роботу.