Поєднання творчої ідеї з майбутнім бізнесом продемонструвала група слухачів, яка навчалася на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за напрямом «Основи підприємницької діяльності» з 29.01.2018р. по 09.02.2018р.

Під час навчання слухачі плідно працювали над реалізацією своїх ідей щодо підприємницької діяльності у створенні бізнес-плану. Направлення майбутніх сфер діяльності досить різнопланові: вирощування бройлерів, виготовлення та продаж паливних брикетів, вантажоперевозки, надання ветеринарних послуг , ремонт та обслуговування сільськогосподарської техніки тощо.

Як сказала слухач курсів Курпійов Сергій, майбутній власник кафе фаст-фуду, що завдяки професіоналізму викладацького складу Центру, слухачі змогли стати більш обізнаними у напрямках маркетингу та менеджменту організації, зорієнтуватися в питаннях правового регулювання підприємницької діяльності та ознайомитись з системою оподаткування малого підприємництва в Україні, що дало можливість належним чином створити життєздатний бізнес-план, який надалі реалізується у відкриття власної справи.

До того ж, на сьогоднішній день в Донецькій області реалізується регіональна програма «Український Донецький куркуль», яка передбачає надання фінансової допомоги підприємцям на реалізацію їх бізнес-проектів і наші слухачі візьмуть у ній участь.