Соціальний робітник – професіонал, який підтримує самотню людину у складній життєвій ситуації. Людські проблеми та їх вирішення – є основним напрямом його діяльності.

Майже добігає кінця теоретичне навчання у групі за професією «Соціальний робітник», яка навчається у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» з вересня 2017 року. Протягом чотирьох місяців слухачі опановували знання з основ ведення домашнього господарства, організації надання комунальних, побутових та інших індивідуальних послуг, норм та вимог щодо догляду за непрацездатними і громадянами похилого віку, правил використання побутового обладнання, приладів, інструментів, основ дієтології і приготування страв, основ надання долікарської допомоги, санітарії, гігієни, правил етики та поводження з громадянами похилого віку і непрацездатними громадянами. Закріплювали теоретичні знання на виробничому навчанні. Найбільш сподобалися слухачам уроки виробничого навчання, на яких готували на сучасному кухонному обладнанні дієтичні страви та страви національної української кухні. Аромат на кухні під час приготування був неперевершеним, а смак - пречудовим. Також із задоволенням вчилися вишивати, в’язати, пересаджувати домашні рослини, міряти тиск тощо.

Ми впевнені, що після закінчення навчання і отримання диплома кваліфікованого спеціаліста, наші слухачі будуть милосердними, добрими та турботливими у ставленні до своїх клієнтів не тільки через службові обов’язки, а й за покликанням душі.