Професія флориста на сьогоднішній день широко затребувана на ринку праці, адже жодна подія не обходиться без квітів, без їхньої краси, вони незмінно супроводжують свята, цікаві зустрічі, дають можливість виразити наші почуття і відношення до близьких людей. Вибудовуючи певну композицію, букет, флорист прагне передати ту або іншу ідею чи настрій, замислює художній образ, а потім підбирає колірне рішення і матеріали, здатні втілити його у форму, зрозумілу для клієнтів.

З 21.12.2017 по 05.01.2018 в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» підвищувала компетенцію група за професією «Флорист». Протягом десяти днів слухачі опановували складання букетів і квіткових композицій, прикрашання інтер’єрів, виставкових залів, вітрин, озеленення приміщень, вчилися правильно доглядати за рослинами різних видів, адже професійний флорист повинен навчитися виконувати як святкову тематику, так і персональні замовлення щодо оформлення інтер’єру, настінної композиції. Також йому підвладна авторська робота в будь-якому заданому стилі. Справжній професіонал завжди може запропонувати своє бачення оформлення букету, приміщення, композиції тощо.

Ставши гарним фахівцем, можна вчити інших, передавати свої знання, і, зрештою, зробити собі ім’я та здобути непоганий соціальний статус. Саме цього ми бажаємо нашим випускникам-майбутнім флористам.