13 квітня 2017 року на базі ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», після завершення чергового навчання за напрямом «Основи підприємницької діяльності», відбувся захист бізнес - проектів. Направлені Маріупольським МЦЗ 7 слухачів ознайомилися не лише з перевагами підприємницької діяльності, але й мали нагоду усвідомити її специфіку та ймовірні ризики.

Особливістю цієї групи було те, що всі слухачі є учасниками АТО і прийшли на навчання після демобілізації із зони бойових дій на сході нашої країни.

Колишні воїни прагнуть якнайшвидше повернутися до мирного життя, займатися справою, яка приноситиме моральне та матеріальне задоволення, взяти на себе відповідальність за своїх дітей, рідних.

Про реалії вітчизняного ринку, правову політику та вміння грамотно вести власний бізнес впродовж двох тижнів слухачам розповідали досвідчені викладачі. Крок за кроком майбутні підприємці пізнавали основи успішного бізнесу, обираючи свою бізнес-ідею та викладаючи її в бізнес-план.

З-поміж представлених бізнес-проектів, а були вони про надання юридичних, консультативних та фотопослуг, про відкриття інтернет-магазину.

Звісно, кожному слухачеві доведеться самостійно, на практиці розбиратися в усіх тонкощах обраного шляху, будувати власні стосунки із відповідними державними органами. Але беззаперечним залишається той факт, що від вдалого старту, від професійно закладеного фундаменту залежатиме й успішна справа. І саме цю мету щоразу ставить перед собою колектив ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ».