4 квітня 2017 року у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» відбувся випуск слухачів, які проходили навчання за професією «Продавець непродовольчих товарів». Швидко пролетів час за партами, час виробничої практики на підприємствах торгівлі міста Краматорська, залишилося у минулому хвилювання під час складання головного іспиту – Державної кваліфікаційної атестації.

Протягом навчання слухачі отримали знання з предметів, які є теоретичною базою професії продавець: товарознавство продовольчих товарів, організація торговельних процесів, основи бухгалтерського обліку, техніка і механізація торговельних розрахунків, психологія і етика ділових відносин, охорона праці. Всі випускники отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації.

З глибокими знаннями, гарними оцінками та гарним настроєм вже у квітні місяці випускники навчального закладу починають працювати за обраною професією на підприємствах торгівлі – більшість з них вже у період виробничої практики пройшли індивідуальні співбесіди, їм було запропоновано працевлаштування.

У книзі відгуків випускники написали такі слова: «Група ПНТ-2 дякує педагогічному колективу ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за індивідуальний підхід, за якісні знання, за увагу та доброзичливе ставлення до кожного ».