Стати флористом може кожен, кому властиво бажання бачити прекрасне, хто прагне до самовираження через творчість. Будь-який бажаючий може спробувати свої сили в цьому виді декоративно-прикладного мистецтва. Але це зовсім не означає, що все і відразу вийде. Пізнання азів формування букетів - обов'язкова умова отримання правильно складених і затребуваних флористичних композицій.

Мистецтво флористики опановувала з 04.03.2017 по 20.03.2017 група слухачів, яка навчалася в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за напрямом «Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт», за професією «Флорист». Протягом навчання слухачі експериментували з квітковим та підручним матеріалом, вчилися використовувати колір, додаткові матеріали не рослинного походження, щоб створити оригінальну композицію.

Сподіваємося, що знання, отримані нашими слухачами на курсах цільового призначення, допоможуть мати додатковий заробіток та духовне натхнення під час створення неповторних квіткових шедеврів.