10 листопада 2016 року у Палаці культури та техніки ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» з метою орієнтації учнівської молоді на отримання професій, що користуються попитом на ринку праці пройшов Ярмарок професій. Свої професії презентували навчальні заклади Краматорська, Слов’янська тощо. Із вступним словом виступили заступник Голови облдержадміністрації Ігор Стокоз, директор Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Наталія Оксенчук та директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко, які привітали присутніх та побажали зробити вірний крок у виборі майбутньої професії.

У презентації взяв участь і ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ». Особливо привабили випускників професії навчального закладу, які можна отримати за короткий термін навчання.

Крім навчальних закладів у Ярмарку професій взяли участь представники підприємств міста, також випускникам були надані професійні консультації фахівців служби зайнятості.

Такий захід як Ярмарок професій дає можливість випускникам швидше зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, яка б задовольняла не тільки матеріальні потреби, а й приносила професійне задоволення, відповідала покликанню.