Флористи покликані дивувати людей. Здавалося б, із самих звичайних рослин на очах спостерігачів флористи можуть створити шедевр. За допомогою мови квітів і трав вони дарують людям радість і гарний настрій. Справжній флорист ніколи не буде виконувати свою роботу механічно, в кожен створений букет він буде вкладати частинку своєї душі. Такий творець завжди інтуїтивно вгадує бажання клієнта.

Види рослин, умови догляду за ними, елементарні знання з ботаніки і агрономії, принципи оформлення інтер'єру, мистецтво композицій, останні тенденції моди засвоювали слухачі, які підвищували компетентність на курсах цільового призначення за напрямом «Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт», за професією «Флорист» в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» з 27.10.2016 по 09.11.2016. Адже мода диктує свої правила: вчора, наприклад, були модні поодинокі троянди, а сьогодні - маленькі, вигадливо прикрашені букети у витончених кошиках. Асортимент різних прикрас та аксесуарів постійно розширюється, в хід йде все: пір'я, метелики, жуки, листя і треба все це знати і вміти застосовувати. Професійно-практичну підготовку слухачі проходили у ТОВ «Маріупольський професійний коледж», де закінчили навчання заліком, на якому презентували свої авторські букети.

Флористика може стати не тільки сферою докладання знань і умілих рук, вона також допоможе заробити. Сьогодні це дуже популярний вид бізнесу в усьому світі. Відкривши свою справу у вигляді невеликого квіткового магазину або інтернет-послуг зі створення квіткових букетів, наші слухачі зможуть поєднати приємне з корисним-будуть займатися улюбленою справою і при цьому отримувати непоганий дохід. Тож бажаємо успіхів нашим слухачам!