Із початком осені активно розпочалася підготовка до нового опалювального сезону. Сучасні котельні підприємства Донецької області ретельно готуються до зими та постачання тепла у будинки жителів.

Сьогодні, як ніколи, актуальним стає вдосконалення котельнь, підвищення їх економічності та ефективності. Це вимагає від оператора котельні знань щодо принципів дії і порядку обслуговування сучасного обладнання. Оператор котельні повинен мати глибокі знання про роботу котлів, основні засоби їх теплоізоляції та склад теплоізоляційних мас. Він повинен знати правила поводження з газом та з устаткуванням, яке знаходиться під напругою, вміти користуватися контрольно-вимірювальними приладами, мати навички з регулювання та керування автоматичними і телемеханічними системами. Усі ці знання удосконалювали 18 слухачів, направлені Покровським МЦЗ, які проходили підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за напрямом «Забезпечення вимог безпеки праці при обслуговуванні котельних агрегатів та установок, що працюють на різних видах палива», за професією «Оператор котельні» з 30.09.2016 по 06.10.2016. Велика увага під час навчання приділялась охороні та безпеці праці під час роботи на котельних агрегатах та установках.

Напередодні опалювального сезону – це чудовий привід вдосконалити отримані знання та зарекомендувати себе на новому робочому місці, на яке після курсів слухачі будуть працевлаштовані.