Найголовнішим приміщенням будь-якого кафе, ресторану або їдальні є кухня. Цар і бог на ній - шеф-кухар. Кожен кухар мріє коли-небудь зайняти цю посаду.

12 вересня 2016 у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на курсах цільового призначення закінчила навчання група за напрямом «Сучасні вимоги щодо організації харчування дітей», за професією «Кухар», направлена Костянтинівський МЦЗ. Протягом навчання 10 слухачів підвищували компетентність на ТОВ «Краматорський комбінат дитячого харчування», де висококваліфіковані спеціалісти допомагали створювати шедеври високої кухні.

Протягом курсів слухачі готували страви, оформлювали та презентували їх, особливо сподобалось приготування холодних закусок та гарячих блюд. Цікавим був не лише процес приготування страви, але й підбір посуду, інструментів, інвентарю, процеси, що відбувалися з продуктами при тепловій обробці.

Як кажуть, війна війною, а обід за розкладом. Так само, як сніданок і вечеря. Смачно поїсти любить кожен, значить, вмілий кухар без роботи ніколи не залишиться.Сподіваємося, що наші слухачі обов’язково займуть посаду шеф-кухарів у кафе чи ресторані.