Флористика - це не просто робота, що вимагає навичок або певних вмінь та знань. Тут потрібний художній смак, почуття краси та розуміння прекрасного. Це творча робота, яка приносить радість не лише людям, що бачать результати цієї роботи, але і самому творцеві - флористу.

З 31.05.2016 по 13.06.2016 в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» підвищувала компетенцію група за професією «Флорист». Протягом десяти днів слухачі опановували складання букетів і квіткових композицій, прикрашання інтер’єрів, виставкових залів, вітрин, озеленення приміщень, вчилися правильно доглядати за рослинами різних видів, адже професійний флорист повинен навчитися виконувати як святкову тематику, так і персональні замовлення щодо оформлення інтер’єру, настінної композиції. Також йому підвладна авторська робота в будь-якому заданому стилі. Справжній професіонал завжди може запропонувати своє бачення оформлення букету, приміщення, композиції тощо.

Ставши гарним фахівцем, можна вчити інших, передавати свої знання, і, зрештою, зробити собі ім’я та здобути непоганий соціальний статус. Саме цього ми бажаємо нашим випускникам-майбутнім флористам.