Найкращим подарунком і вираженням почуттів завжди були квіти. Їх дарують у дні великих свят і в буденні дні, роблячи знаки уваги або намагаючись виразити квітами те, що важко сказати словами. Асортимент квіткових виробів, якими можна висловлювати свої почуття, надзвичайно багатий - це і букети, композиції, картини, сувеніри, обереги, інтер'єрні композиції, панно, гобелени.

Мистецтво флористики опановувала з 25.12.2015 по 12.01.2016 група слухачів, яка навчалася в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за напрямом «Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт», за професією «Флорист». Добірність, вишуканість, зачарування - і це далеко не все, що приходить на думку при погляді на квіткові вироби, які вчилися виготовляти наші слухачі. Флористику можна по праву назвати мистецтвом, а професію флориста - творчою, бо складання букетів, рослинних композицій, декорацій, прикрас стола або приміщення - все це вимагає бездоганного смаку й звичайно любові до квітів.

Професія флориста на сьогоднішній день широко затребувана на ринку праці, адже жодне свято не обходиться без квітів, без їхньої краси. А підкреслити красу свята квітами це і є робота флориста. Тож бажаємо творчої наснаги нашим випускникам в подальшій роботі.