З 02.11.2015 по 13.11.2015 року на базі ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» проходило навчання на курсах цільового призначення за напрямом «Основи підприємницької діяльності » 8 майбутніх підприємців.

У процесі підготовки вони отримали комплексні знання з економіки та аналізу підприємницької діяльності, основ бухгалтерського обліку, менеджменту, маркетингової діяльності. Майбутні підприємці активно цікавилися питаннями оподаткування малого підприємництва та процесу його реєстрації в Україні, фінансування та кредитування підприємницької діяльності, бізнес-планування. Разом з групою слухачів отримав ґрунтовні знання і учасник АТО Юрій Ходневич, якого направив Володарський РЦЗ. Юрій вирішив свою підприємницьку діяльність присвятити спочатку торгівлі на ринку, а пізніше відкрити власний магазин. Як з’ясувалося, сам Юрій мешканець м. Рівне та свою майбутню дружину зустрів на Донбасі, де і лишився після участі в АТО . Він вважає, що з бізнес-планом, складеним під час навчання, він зможе започаткувати власний бізнес та знайде своє місце в мирному житті.

Слухачі від щирого серця були вдячні викладачам ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за плідне навчання, надані консультації та допомогу для майбутньої діяльності.