Потреба в обліку доходів і витрат, а також у регулюванні грошових потоків постійно зростає. Це багато в чому визначає високу популярність професії обліковця з реєстрації бухгалтерських даних в наші дні. Фахівці фінансового сектора економіки дотепер залишаються найбільш затребуваними на ринку праці.

Саме група обліковців з реєстрації бухгалтерських даних підвищувала компетентність на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» з 29.10.2015 по 11.11.2015, направлена Маріупольським МЦЗ. Професійно-практичні навички слухачі відточували в бухгалтерії на базі ТОВ «Маріупольський професійний коледж» , де виконували різні завдання: перевіряли одержані первинні документи за формою та змістом; систематизували одержані документи, переносили інформацію у потрібному аналітичному розрізі до відомостей; виводили підсумки цифрової інформації у документах за її видами, напрямками та періодами.

Професія обліковця з реєстрації бухгалтерських даних - для людей думаючих логічно, котрі не бояться приймати рішення, що вміють слухати і чути, розмовляти з керівництвом і знати, де знайти відповідь на поставлене питання; це професіонали, без яких в сучасних умовах не може функціонувати жоден фінансовий організм. І саме такими освіченими спеціалістами є наші випускники.