11.08.2015 з робочим візитом ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» відвідали Голова Державної служби зайнятості (Центральний апарат) Ярослав Кашуба та директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстер.

Протягом зустрічі в.о. директора Лариса Рантюк ознайомила гостей з напрямами та перспективами роботи Центру. Гості були присутні на теоретичному занятті в групі слухачів за напрямом «Основи підприємницької діяльності». Ярослав Кашуба з великим бажанням поділився зі слухачами курсів своїм успішним досвідом у сфері малого бізнесу і був приємно вражений процесом навчання. Янтомас Хімстер розповів слухачам Центру про сайт ПРООН, де можна отримати корисну інформацію та реальну допомогу в організації власного бізнесу.

Підсумками зустрічі стало обговорення з співробітниками перспектив подальшого сучасного розвитку Центру та сприяння у відновленні матеріально-технічної бази для якісної організації навчально-виробничого процесу та забезпечення необхідних умов для професійного навчання безробітних.

Ознайомившись з організацією навчального процесу та поспілкувавшись зі слухачами і керівництвом Центру, Ярослав Кашуба та Янтомас Хімстер відзначили, що колектив навчального закладу проводить потрібну справу в наданні освітніх послуг.