Багато кому здається, що професія кухаря – неважка , вивчати в ній нічого: звари, підсмаж, подай - чи велика наука? Виявляється велика. І чим більше вивчаємо технологію, придивляємося на практиці до роботи кулінарів, тим ясніше розуміємо, що бути кухарем нелегко, але цікаво і відповідально.

З 30.07.2015 по 05.08.2015 в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на курсах цільового призначення кулінарні секрети вивчала група слухачів за напрямом «Сучасні вимоги щодо організації харчування дітей», за професією «Кухар». Практичні навички слухачі відточували на Державному навчальному закладі «Димитровський професійний гірничий ліцей», де під керівництвом досвідчених кухарів слухачі опановували технологію приготування їжі та основи товарознавства, вивчали устаткування підприємств харчування, організацію виробництва та обслуговування, правила гігієни і санітарії виробництва, практикувалися у веденні обліку, складанні калькуляцій та звітності.

Як зазначають слухачі, що дуже пишаються тим , що обрали цю професію, бо завдяки їй, вони можуть бути корисними не тільки для своєї родини, а й для усього суспільства.