Для фахівців міських та районних центрів зайнятості 6 липня 2015 року в Донецькому обласному центрі зайнятості першим заступником Русланом Амельченко було проведено семінар - селектор з питання щодо організації професійного навчання безробітних в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У семінарі взяла участь в. о. директора ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» Лариса Рантюк. На запропоновану тему вона повідомила про основні завдання та функції діяльності Донецького та Луганського центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості; професії та напрями, за якими здійснюється професійне навчання зареєстрованих безробітних; співпрацю з навчальними закладами та громадськими організаціями; подальше вдосконалення навчально-виробничого процесу та забезпечення сучасних умов для якісного професійного навчання; зростання рівня працевлаштування випускників Центра.

Начальник відділу організації профнавчання Вікторія Єрьоміна ознайомила учасників семінару з організацією навчально-виробничого процесу безробітних та з порядком проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо надання освітніх послуг ЦПТО ДСЗ. Тему організації індивідуального супроводу окремих категорій громадян та надання повного комплексу соціальних послуг безробітним громадянам підняла начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Олена Редько.