Професія оператора комп'ютерного набору не тільки цікава, але і достатньо складна. Потрібно володіти теоретичними і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи. Професійні навички оператора комп'ютерного набору корисні в багатьох галузях. Співробітники з такими навичками потрібні великим торговельним мережам для відстеження руху товарів, call-центрам, офісам тощо.

Свій професіоналізм відточували слухачі групи № 25, що були направлені на курси цільового призначення за напрямом «Комп’ютерні технології в офісі», за професією «Оператор комп’ютерного набору» Краматорським МЦЗ до ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ». 20.04.2015 вони успішно склали залік та отримали посвідчення про підвищення кваліфікації. Тепер, з новими знаннями та практичними навичками роботи на ПК, наші випускники стануть гідними кандидатами на ринку праці.

Сучасний світ ПК такий різноманітний і широкий, настільки швидко розвивається, що кожна людина знайде своє місце в цьому світі, і перший крок в цьому напрямку – підвищення компетенції в нашому Центрі.