Цікавими темами позначився захист бізнес-планів випускників курсів цільового призначення за напрямком «Основи підприємницької діяльності» у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», який відбувся 3 квітня 2015 року. Десять безробітних прагнуть реалізувати свої здібності та досвід, започаткувавши власну справу. Всі бізнес-ідеї враховують потреби споживачів.

Наприклад, Наталія Герус- юрист-економіст за освітою, свій бізнес хоче розвивати у сфері торгівлі, зосередивши основну увагу на продукції вітчизняних виробників. Виплачену одноразову допомогу по безробіттю, планує витратити на оренду приміщення для спеціалізованого магазину, закупівлю манекенів та іншого устаткування.

Cлухачка курсів – Наталія Богудінова, яка усе життя працювала бухгалтером, прийняла рішення відкрити власну справу з надання бухгалтерських послуг. Працювати спочатку планує з підприємцями – початківцями, адже саме їм найбільше потрібен супровід кваліфікованого бухгалтера, особливо на старті діяльності.

Інші слухачі темами своїх бізнес-планів обрали надання послуг з пошиття білизни, надання психологічних послуг, торгівлю взуттям, фотопослуги тощо.

У Центрі упевнені, що знання, отримані під час навчання, фінансова підтримка державної служби зайнятості у вигляді одноразової виплати допомоги по безробіттю, наполегливість та ретельна праця над втіленням своєї бізнес-ідеї стануть міцною основою підприємницької діяльності.