У рамках робочого візиту в Донецькій області 1-2 квітня 2015 року Голова Державної служби зайнятості (Центральний апарат) Ярослав Кашуба відвідав Державний навчальний заклад «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», Краматорський та Слов’янський МЦЗ, а також Донецький обласний центр зайнятості.

Гість був свідком як проходить теоретичне навчання в групі за напрямком «Основи підприємницької діяльності» Ярослав Кашуба з великим бажанням ділився своїм успішним досвідом з слухачами курсів у сфері малого бізнесу і був приємно вражений процесом навчання. Між слухачами та Головою відбувся живий діалог, у якому Ярослав Кашуба розповів про нові форми допомоги підприємцям-початківцям після відкриття власної справи. Також на зустрічі був присутній ректор Донбаської державної машинобудівної академії Ковальов Віктор Дмитрович, який виявив бажання співпрацювати з навчальним закладом та Донецьким обласним центром зайнятості.

Після відвідання ЦПТО відбулася нарада на базі Донецького обласного центру зайнятості , під час якої Ярослав Кашуба акцентував увагу на модернізації служби зайнятості, а також на нових формах роботи. Ознайомившись з організацією навчального процесу та поспілкувавшись зі слухачами і керівництвом ЦПТО, Ярослав Кашуба відзначив, що колектив ЦПТО та Донецького обласного центру зайнятості проводить потрібну справу в наданні освітніх послуг.