Діяльність підприємств, організацій, господарств, установ неможлива без суворого обліку. Цим і займається обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Професія обліковця сьогодні посідає перше місце не тільки в рейтингах найбільш популярних професій, вона реально є найпоширенішою серед спеціальностей економічного профілю.

Саме група обліковців з реєстрації бухгалтерських даних підвищувала компетентність на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» з 11.03.2015 по 24.03.2015, направлена Маріупольським МЦЗ. Професійно-практичні навички слухачі відточували в бухгалтерії на базі ТОВ «Маріупольський професійний коледж» , де виконували різні завдання: перевіряли одержані первинні документи за формою та змістом; систематизували одержані документи, переносити інформацію у потрібному аналітичному розрізі до відомостей; виводили підсумки цифрової інформації у документах за її видами, напрямками та періодами.

Обліковці з реєстрації бухгалтерських даних – це професіонали, без яких в сучасних умовах не може функціонувати жоден фінансовий організм.

А взагалі, яку б ви професію не вибрали, хай вона приносить вам задоволення й дохід!