3 лютого 2014 року в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» відбулася відеоконференція в рамках підвищення кваліфікації фахівців служби зайнятості на базі інститута підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, яка була організована відділом організації роботи навчальних закладів Державного центру зайнятості.

Відкрила відеоконференцію заступник директора Донецького обласного центра зайнятості Рибалко В.М., яка звернула увагу присутніх на інноваційність роботи навчального закладу та відродження союзу «підприємство-учбовий заклад».

Про організацію та пріоритетнісь роботи Центру та перспективи його розвитку до 2017 року ознайомила присутніх Ситнікова Т.О. - директор ДНЗ «Донецького центру ПТО ДСЗ»

Директор Донецького міського центру зайнятості Страшко Л.В відзначила у своєму виступі співпрацю ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» з міським центром зайнятості та підкреслила високий професіоналізм у роботі та організації навчання , а також гнучкість та мобільність у рішенні різних питань.

Колишні слухачі – теперішні роботодавці, з теплотою згадували час, проведений у навчальному закладі, високий професіоналізм та інтелігентний підхід до кожного слухача.

Наприкінці відеоконференції учасники відповідали на запитання колег та підвели підсумки заходу.