Робота працівників торгівлі складна і об’єднує різноманітні робочі операції щодо приймання товарів, їх сортування, зберігання, переміщення, підготовки до продажу, а також вміння обслуговувати покупців на високому професійному рівні. Саме цими тонкощам торгівельної справи оволоділи слухачі групи ПНТ-4 за професією «Продавець непродовольчих товарів» , яка закінчила навчання 11 січня 2014 року в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ».

Відточували свою професійну майстерність слухачі на ТОВ «Стім-Дніпропетровськ» у мережі магазинів «7 Квартал», де проходили виробничу практику та отримали там своє робоче місце.

Найкращі випускники Наталія Романцова і Тетяна Зайцева за сумлінну працю і відповідальне ставлення до навчання були відзначені подякою.

Директор ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» Ситнікова Т.О. та педагогічний склад щиро привітав випускників із закінченням навчання та отриманням свідоцтва державного зразка і побажав їм успіхів, кар’єрного росту, отримувати задоволення від обраної професії та дарувати радість покупцям.