9 січня 2014 року в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на курсах цільового призначення за напрямком «Основи підприємницької діяльності» » вдало захистили бізнес-плани слухачі групи № 204. У 2014 році це перша група майбутніх підприємців, яка вирішила розпочати новий рік із створення власного бізнесу. 11слухачів представили бізнес-плани, за якими планують розгорнути діяльність. Приємно, що усі вони впевнені у власному виборі, ставляться до спроектованих бізнесів, як до справи життя. На захисті усі компетентно та фахово відповідали на запитання, вільно орієнтувалися як в організаційних аспектах справи, так і в економічних розрахунках.

Cлухачка курсів - Надія Жуланова, яка усе життя працювала бухгалтером, прийняла рішення відкрити власну справу з надання бухгалтерських послуг. Працювати спочатку планує із підприємцями – початківцями, адже саме їм найбільше потрібен супровід кваліфікованого бухгалтера, особливо на старті діяльності.

Решта слухачів презентували не менш цікаві і затребувані на ринку праці бізнес – ідеї. Ми вітаємо майбутніх підприємців та бажаємо ділового процвітання.