27.11.2013 в Державному навчальному закладі «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» почалося навчання групи № ПНТ-5 за професією «Продавець непродовольчих товарів». Здобувати професійну підготовку протягом 5 місяців будуть безробітні 6 базових центрів зайнятості Донецької області.

З урочистою промовою до слухачів звернулася заступник директора з НВР Рантюк Л.О. Вона щиро привітала з початком навчання та побажала ,щоб придбана професія була успішно реалізована в їхньому житті. Також Лариса Олександрівна ознайомила слухачів з правилами прийому та навчання в Центрі. Навчатися слухачі будуть на найсучаснішому обладнанні за допомогою досвідчених викладачів та майстрів виробничого навчання.

Професія продавець непродовольчими товарами розвивається у багатьох напрямках, збільшується обсяг і асортимент непродовольчих товарів, з'являються нові методи торгівлі, наприклад, торгівля на замовлення, мережева торгівля, торгівля за допомогою електронних мереж . Саме про всі передові методи торгівлі дізнаються слухачі у нашому навчальному закладі.

Успіхів у навчанні, шановні слухачі!