День працівника соціальної сфери України – це національне професійне свято, яке відзначається в нашій країні кожного року в першу неділю листопада вже багато років.

Історично День соцробітника отримав статус офіційного свята недавно. 13 квітня 1999 року в Києві, другий президент України Леонід Данилович Кучма підписав Указ N 374/99 «Про день робітника соціальної сфери», зазначивши велику роль органів соціального захисту для певних груп людей, які потребують допомоги і підтримки.

На сьогоднішній день в соціальній сфері України працює приблизно 150 тисяч людей.

Напередодні в Державному навчальному закладі «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» пройшла тематична виставка під назвою «Ще один рік з турботою про людей». Завдяки бібліотекарю Центра Коваленко Олені Вікторівні слухачі груп та весь колектив поринули в історію та неймовірні факти щодо цього свята, змогли ознайомитись із цікавою літературою.

Директор та колектив ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» від щирого серця вітає усіх зі святом та бажає плідної праці, терпіння та витримки у цій нелегкій і водночас великій справі!