Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних - професія, яка необхідна завжди. Доки існує держава, а з ним податкова система і фінансова звітність, залишиться попит на цю професію. З 23.10.2013 по 04.11.2013 в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на курсах цільового призначення за напрямком «Сучасні технології ведення бухгалтерського обліку», за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» підвищуватиме компетентність група слухачів, направлена Маріупольським МЦЗ.

Протягом навчання слухачі отримають величезний досвід в організації автоматизованого бухгалтерського обліку у програмі 1С: Бухгалтерія, засвоять заповнення довідкової ,аналітичної інформації, первинної документації, формуватимуть бухгалтерські стандартні та деталізовані звіти , регламентовану звітність. Завдяки отриманим знанням кожен слухач зможе користуватися всіма продуктами системи 1С:Підприємство незалежно від версій.

Облікові працівники мають бути вимогливими до себе, до якості своєї роботи, постійно здійснювати самоконтроль, перевіряти свою роботу. Без цього не можливо додержуватися вимог своєчасності, точності та ясності обліку. Таким чином, в наші дні імідж обліковця - це імідж освіченої, компетентної людини, що відповідає вимогам суспільства. І саме такими освіченими спеціалістами будуть наші випускники.