Продавець – наймасовіша та найпоширеніша професія в торгівельних підприємствах. Сучасний професійний продавець – це кваліфікований спеціаліст у галузі товарознавства, консультант і помічник покупця.

З 06.09.2013 по 12.09.2013 у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на курсах цільового призначення за напрямком «Дотримання безпечного ведення робіт у торговельних підприємствах», за професією «Продавець продовольчих товарів» навчалася група слухачів, направлена Харцизьким МЦЗ. Протягом навчання слухачі підвищували свою компетентність у ТОВ «СОЛТІС» і робили все, щоб задовольнити потреби клієнтів: були ввічливими, відчували настрій покупця,досконально володіли інформацією про якість продуктів тих чи інших виробників, давали поради, пропонували та переконували в необхідності покупки тих чи інших товарів.

Продавцю необхідно постійно розширювати коло своїх професійних знань і умінь, опановувати різні прийоми роботи, щоб задовольнити різноманітні потреби та очікування покупців. І сподіваємося,що у наших слухачів це вийде.