Професія вихователя дитячого закладу одна з шляхетних і потрібних професій для людей в усьому світі. Вихователь – це педагог, який вчить пізнавати оточуючий світ. Від того, як правильно і наскільки швидко вихователь знайде підхід до кожного, зуміє організувати життя дітей в умовах дошкільної установи, залежить їх майбутнє.

З 30.06. по 05.08.2013 року в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» підвищувала компетенцію на курсах цільового призначення група слухачів за напрямком «Піклування та догляд за дітьми», за професією «Вихователь дитячого садка». Проходили професійно-практичну підготовку слухачі у Олексієво-Дружківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок № 14» Дружківської міської ради, де навчали дітей сприймати і розуміти все прекрасне у світі, розвивали художні і творчі здібності: разом виготовляли м’яку іграшку, панно з сухих квітів, український віночок, розписували глиняні іграшки, організовували ігри та прогулянки, займалися оздоровленням.

Отже, нашим слухачам - майбутнім вихователям потрібні терпіння і гнучкість мислення, щоб індивідуально й точно застосовувати знання педагогіки та психології, які отримали на курсах цільового призначення.