Діяльність підприємств, організацій, господарств, установ неможлива без суворого обліку. Цим і займається обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Професія обліковця сьогодні посідає перше місце не тільки в рейтингах найбільш популярних професій, вона реально є найпоширенішою серед спеціальностей економічного профілю.

Саме група обліковців з реєстрації бухгалтерських даних підвищувала компетентність на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» з 31.05.2013 по 11.06.2013, направлена Маріупольським МЦЗ. Професійно-практичні навички слухачі відточували в бухгалтерії на базі ТОВ «Маріупольський професійний коледж» , де виконували різні завдання: перевіряли одержані первинні документи за формою та змістом; систематизували одержані документи, переносити інформацію у потрібному аналітичному розрізі до відомостей; виводили підсумки цифрової інформації у документах за її видами, напрямками та періодами. На документах зазначали номер відповідних облікових регістрів і порядкові номери запису в них; вносили записи в журнали обліку бланків суворої звітності, цінних паперів тощо. Така практична робота, як сказали слухачі, дає можливість обліковцю більше зацікавитися своєю професією, подивитися на неї з різних сторін, знайти в цифрах і розрахунках творчість і натхнення, бути надійним, впевненим професіоналом.

Обліковці з реєстрації бухгалтерських даних – це професіонали, без яких в сучасних умовах не може функціонувати жоден фінансовий організм.

А взагалі, яку б ви професію не вибрали, хай вона приносить вам задоволення й дохід!