Поєднання ідеї з майбутнім бізнесом продемонструвала група слухачів, яка навчалася на курсах цільового призначення у Державному навчальному закладі «Донецький центр професійно - технічної освіти державної служби зайнятості» за напрямком «Основи підприємницької діяльності» у період з 22.04.2013 р. по 08.05.2013 р.

Під час навчання слухачі плідно працювали над реалізацією своїх ідей щодо підприємницької діяльності у створенні бізнес-плану. Направлення майбутніх сфер діяльності були досить різнопланові: сфера послуг та торгівлі, транспорту та виробництва будівельних матеріалів, створення власного салону краси, діяльність у сфері фотографії, ремонт комп’ютерів і обладнання зв’язку тощо.

Як сказала слухачка курсів Ніколаєва Олена, майбутня власниця фотосалону, що завдяки висококваліфікованому викладацькому складу Центру слухачі змогли стати більш обізнаними у напрямках маркетингу та менеджменту організації, зорієнтуватися в питаннях правового регулювання підприємницької діяльності та ознайомитись з системою оподаткування малого підприємництва в Україні, що дало можливість належним чином створити життєздатний бізнес - план, який надалі реалізується у відкриття власної справи. А ми щиро бажаємо успіхів слухачам у подальшій підприємницькій діяльності!