З 18.03.13 по 28.03.13 в Державному навчальному закладі “Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості” проходила навчання група №73 за напрямком “Основи підприємницької діяльності”.<|p>

Слухачі відмітили високий рівень організації курсів та підготовки викладачів. Вони повідомили, що отримали багато нових знань та умінь: навчилися планувати підприємницьку діяльність, досліджувати попит ринку, аналізувати конкуренцію. На підсумковому занятті курсів слухачі захищали власні бізнес-плани, які допомогла їм скласти викладач Печериця І.В. Слід звернути увагу на різноманітність тем бізнес-планів: “Надання індивідуальних послуг”, “Роздрібна торгівля”, “Діяльність таксі”, “Діяльність автомобільного транспорту”, “Електромонтажні роботи” тощо.

Після закінчення навчання організатор курсів ДНЗ “Донецький центр ПТО ДСЗ” видав посвідчення. Слухачі подякували організатору та викладачам за здобуті знання, вміння та навички, за нові відчуття та нових друзів, за щире спілкування та співпрацю.