Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія "Виставковий Світ" з 28 лютого по 2 березня 2013 р. проводили IV Міжнародну виставку "Сучасні заклади освіти - 2013" у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», на якій були присутні директор ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» Ситнікова Т.О. та заступник директора з НВР Рантюк Л.О.

Виставка представила з 27 регіонів України 960 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур, а також учасників з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії, США.

Педагоги, науковці, батьки, керівники та адміністратори закладів освіти мали можливість відвідати експозиції виробників освітнього обладнання та інформаційних систем, на яких презентували електронні засоби навчання, мультимедійні навчальні програми, навчальну картографічна продукцію, лінгафонні кабінети, мультимедійне аудіовізуальне обладнання, підручники та методичні посібники, обладнання для шкільних кабінетів тощо.

Експозиції виставки ознайомили студентів, учнів та їх батьків з умовами вступу до закладів освіти в 2013 році, з міжнародними освітніми програмами, допомогли абітурієнтам здійснити свідомий вибір навчального закладу.