20 лютого — Всесвітній день соціальної справедливості. Це свято було встановлено для того, щоб звернути увагу всього людства на необхідність прагнення до соціальної справедливості. Справедливість — це основа демократичного суспільства, яке забезпечує всім своїм членам рівні права і можливості. Соціальна справедливість декларує повагу до кожної людини, нації і держави.

Поява Всесвітнього дня соціальної справедливості пов'язана з рішенням Генеральної асамблеї ООН, яка 26 листопада 2007 оголосила про появу цього міжнародного свята. 20 лютого було невипадково вибрано датою для його святкування. В цей день в 1999 року відбулася міжнародна зустріч у Копенгагені, на якій представники багатьох держав визначили основні принципи розвитку суспільства, серед яких особливе місце займає соціальна справедливість.

З нагоди святкування цього дня у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» був проведений «круглий стіл» на тему «Соціальна справедливість – запорука стабільності і розвитку». До участі в обговоренні актуальних суспільно-політичних і економічних основ соціальної нерівності були запрошені адміністраціяя, майстри виробничого навчання, роботодавці, а також слухачі Центру. Під час зустрічі були висвітлені такі питання: залучення громадськості до соціального управління, роль громадських організацій у боротьбі за соціальну справедливість.

Учасники «круглого столу» відзначили, що без соціальної справедливості всі зусилля, спрямовані на розбудову національної, демократичної, правової, соціальної держави, марні, адже справедливість, чуйність, доброта, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, підтримати людину у важку хвилину — такі риси характеру завжди були притаманні українському народу.

Директор ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» Ситнікова Т.О. взяла участь у святкуванні цього дня в Маріупольському центрі зайнятості, де зробила презентацію на тему «Справедливість - основа демократичного суспільства».

Тож і зараз треба бути справедливими, не тільки говорити про добро, а бути милосердними і підтримувати тих, хто цього потребує. Справедливість запанує тільки тоді, коли кожен буде сприймати чужу образу, як свою.