З 11.02.2013 по 15.02.2013 в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбувся короткотерміновий семінар директорів та заступників директорів з навчально-виробничої роботи центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на тему «Удосконалення організації навчально-виробничого процесу в ЦПТО ДСЗ», у якому взяли участь представники всіх ЦПТО України. Семінар відкрила Крячко Л.В.- начальник відділу організації роботи навчальних закладів управління організації профорієнтації та профнавчання ДЦЗ, яка привітала присутніх і розпочала роботу семінару з он-лайн конференції на тему « Стан та перспективи професійного навчання ЦПТО ДСЗ». Участь в онлайн включенні брали перший заступник директора Запорізького обласного центру зайнятості Кошечко Тетяна Вікторівна, заступник виконавчого директора Союзу ПП «Потенціал» Сапронов Валерій Іванович, директор ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» Львов Віктор Миколайович, а також директор ТОВ «Ремстройгарант» м. Запоріжжя - випускник Кримського ЦПТО ДСЗ за професією верхолаз Щокін Ігорь Ігорович і колишня безробітна, а сьогодні суб’єкт підприємницької діяльності Сидорова Олена Андріївна. Під час розмови учасники онлайн-конференції приділили увагу питанням професійного навчання у відповідності до вимог ринку праці, підвищення ефективності підготовки кваліфікованих робітничих кадрів, соціального партнерства служби зайнятості, навчальних закладів та роботодавців. Проведення конференціі в онлайн режимі дозволило оперативно, без зайвих матеріальних витрат, поділитися досвідом в організації професійного навчання безробітних.

Протягом тижня учасники семінару слухали лекції на теми: «Сучасні технології навчання дорослих», «Контроль за організацією навчально-виробничого процесу та якістю професійного навчання», «Методологічні засади професійного навчання безробітних», «Безробітні як суб’єкт навчання» тощо. 11,15 лютого відбулися тематичні дискусії щодо організації навчально-виробничого процесу в ЦПТО ДСЗ та організації професійного навчання безробітних за індивідуальною формою. З великим захопленням учасники семінару взяли участь у цікавих тренінгах , на яких дізналися про ефективного керівника, здатного управляти емоціями і як формувати андрогогічну компетентність педагогічних працівників.

Семінар був дуже цікавим та насиченим, отримано дуже багато нової цікавої інформації , а також підручники, диски, методичні рекомендації. Учасники заповнили анкети, де виставили бали за якість проведення семінару, рівень засвоєного матеріалу та подякували за гарну організацію, гостинність та високий рівень викладання.