29.01.2013 в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» закінчила навчання група ПНТ-2 «Продавець непродовольчих товарів». Слухачі вдало слали Державну кваліфікаційну атестацію, яка складалася з проведення пробної кваліфікаційної роботи та письмової кваліфікаційної роботи і отримали кваліфікацію «Продавець непродовольчих товарів 3 розряду».

Одна з слухачів Кузьмінова Наталія Олександрівна потрапила на навчання в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», знаходячись на обліку в Волноваському районному центрі зайнятості. Каже, що прийняла рішення про навчання за даною професією, тому що не любить пасивного очікування - завжди звикла вирішувати проблеми дієво, до того ж з чоловіком мріє про відкриття власної сімейної справи - магазину.

Про свої враження щодо навчання та подальші плани у день складання Державної кваліфікаційної атестації слухачі групи розповіли, що знання отримані на навчанні в Центрі, дійсно корисні. Тим більше, що і викладачі тут чудові, викладають на доступному рівні. Особливо відмітили Грицаєнко Тамару Олександрівну. Це людина з величезним професійним досвідом викладання і вся група вдячна їй за те, що так легко засвоїла курс. Завдяки навчанню у Донецькому ЦПТО слухачі отримали можливість працевлаштуватися, відкрити власні справи, стати кваліфікованими продавцями.

Свої подальші плани випускники корегуватиме в залежності від ситуації. Якщо треба буде навчатися, наші слухачі навчатиметься ще. Найгірше у наш час – сидіти на місці. Треба завжди бути у русі, тоді є шанси на успіх у житті.