Облікова політика, проводка, дебет, кредит, сальдо. Для справжнього спеціаліста у сфері бухгалтерського обліку це не просто набір термінів, а ціла скарбниця знань та вмінь, які скривають ці слова.

На сучасному етапі становлення економіки в Україні не одне, навіть маленьке, підприємство не обходиться без провідного бухгалтера. Для того, щоб формувати повну та достовірну інформацію про діяльність організації та її майнове положення, потрібно користуватися повним спектром електронних ресурсів таких, як програмне забезпечення «1С: Бухгалтерія ». Опанувати дану програму та оволодіти повним комплексом знань зможуть безробітні, які були направлені на навчання Краматорським МЦЗ на курси цільового призначення до Державного навчального закладу «Донецький центр професійно - технічної освіти державної служби зайнятості» за напрямком «Сучасні технології ведення бухгалтерського обліку (1С-Бухгалтерія)» у період з 23.10.2012 по 02.11.2012 року.

Будемо сподіватися, що теми курсу навчання, які були підготовлені завдяки висококваліфікованому викладацькому складу Центра, будуть корисними для слухачів та використані у майбутніх розрахунках.