Праця на виробництві доволі тяжка через фізичні навантаження, але велике значення мають знання та вміння, якими повинен володіти компетентний фахівець у своїй галузі.

15 жовтня 2012 року закінчила навчання група безробітних, які були направлені Новоазовським РЦЗ у Державний навчальний заклад «Донецький центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості» для підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення, за професією «Кочегар-випалювач».

Завдяки висококваліфікованому викладацькому складу безробітні оволоділи знаннями таких тем, як «Обов’язки робітника на підприємстві», «Основи електробезпеки», «Правові та організаційні основи охорони праці», «Основи пожежної безпеки», «Вибухонебезпека і вибухозахист в галузі» тощо.

У процесі навчання слухачі курсу були ознайомлені з усіма тонкощами та особливостями професії «кочегар-випалювач» та вдало зможуть використовувати та застосовувати надбані навички і знання на виробництві. Наш центр щиро бажає успіху у подальшій праці слухачам курсу!