Вдале поєднання ідеї та бізнесу продемонструвала група безробітних, які навчалися на курсах цільового призначення у державному навчальному закладі «Донецький центр професійно - технічної освіти державної служби зайнятості» за напрямком «Основи підприємницької діяльності» у період з 13.09.2012 по 25.09.2012 року.

Під час навчання слухачі плідно працювали над реалізацією своїх ідей щодо підприємницької діяльності у створенні бізнес-плану. Направлення майбутніх сфер діяльності були досить різнопланові: сфера послуг та торгівлі, транспорту та виробництва будівельних матеріалів, створення власного інтернет-магазину, тощо.

Завдяки висококваліфікованому викладацькому складу нашого Центру, слухачі змогли стати більш обізнаними у напрямках маркетингу та менеджменту організації, зорієнтуватися в питаннях правового регулювання підприємницької діяльності та ознайомитись з системою оподаткування малого підприємництва в Україні, що дало можливість належним чином створити життєздатний бізнес-план. Наш Центр щиро бажає успіху випускникам у подальшій підприємницькій діяльності!