23.07.2012 в Державному навчальному закладі «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» почалося навчання групи № ППТ-1 за професією «Продавець продовольчих товарів». Здобувати професійну підготовку протягом майже 6 місяців будуть безробітні 6 базових центрів зайнятості Донецької області.

З урочистою промовою до слухачів звернулася директор Центру Ситнікова Т.О.. Вона щиро привітала з початком навчання та побажала ,щоб придбана професія була успішно реалізована в їхньому житті. Також Тамара Олександрівна ознайомила слухачів з правилами прийому та навчання в Центрі, зазначила, що навчатися слухачі будуть на найсучаснішому обладнанні за допомогою найдосвідченіших викладачів та майстрів виробничого навчання.

На відкритті групи слухачів були присутні начальник відділу профнавчання Донецького обласного ЦЗ Єрьоміна В.М. та головний спеціаліст Голощапова І.В. Єрьоміна В.М. привітала присутніх з початком навчання і побажала їм успіхів, самореалізації та самовдосконалення. Методист Голощапова І.В. довела до відома присутніх механізм взаємодії слухачів і спеціалістів базових центрів, познайомила з нормативною базою та етапами навчання.

Перший день навчання у Донецькому ЦПТО пройшов насичено і продуктивно. Слухачі з зацікавленістю та захопленням відвідали заняття, задали багато запитань, на які отримали повні відповіді. Сподіваємося, що після закінчення повного курсу навчання колишні безробітні отримають повний багаж знань та практичних навичок, за допомогою яких зможуть знайти добру роботу, самореалізуватися в житті і забезпечити собі і своїм рідним гідне майбутнє.