17.07.2012 в Донецькому обласному центрі зайнятості відбувся семінар-нарада за результатами реалізації Технології організації профнавчання безробітних у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», на якому брали участь технологи - організатори 38 базових центрів зайнятості та Донецького ЦПТО.

Відкрила нараду заступник директора Донецького обласного центра зайнятості Рибалко В.М., яка визначила місце та завдання ЦПТО в системі державної служби зайнятості України, проаналізувала ефективність надання послуг з професійного навчання безробітним і зазначила, що завдяки впровадженню Технології, навчання на курсах цільового призначення стає більш ефективним, хоча не завжди базові центри дотримуються всіх ії етапів.

Директор ДНЗ “Донецький центр ПТО ДСЗ” Ситнікова Т.О. у своєму виступі “Організація професійного навчання шляхом проведення курсів цільового призначення у Донецькому ЦПТО” звернула увагу на пріоритетність навчання у Центрі та проблемні питання, які виникають щодо взаємодії в організації навчання між Центром, Обласним центром зайнятості та базовими центрами зайнятості.Також було сказано, що Центр отримав ліцензії на здійснення професійно-технічної освіти, підвищення кваліфікації, перепідготовки за професіями «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Касир торговельного залу». Щодо реалізації Технології організації профнавчання безробітних було визначено, що завдяки її впровадженню співпраця з базовими центрами зайнятості стала більш плідною.

Начальник відділу профнавчання Єрьоміна В.М. детально розповіла представникам базових центрів зайнятості про механізм взаємодії Донецького ЦПТО з Донецьким обласним та базовими центрами зайнятості щодо організації профнавчання і визначила усі функції, що виконують спеціалісти кожного відділу центрів зайнятості. Вікторія Миколаївна вказала на дотримання та виконання порядку комплектування груп та укладання договорів.

Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Человань О.П. визначив поточні та перспективні вакансії та шляхи їх укомплектування. Наприкінці семінару-наради доповідачі відповідали на запитання колег та підвели підсумки заходу.