Професія офіціанта користується попитом у нашій країні. Розвиток ресторанної справи потужно набирає обертів і публіка із задоволенням відвідує заклади, де можна оцінити різні кухні, напої, оформлення інтер’єрів, розважальні програми. Тому офіціанти ніколи не залишаться без роботи. Проте є люди, які обирають цей напрям у кар’єрі «всерйоз і надовго». І це не дивно, адже офіціант дорогого респектабельного закладу – високооплачуваний фахівець. Але щоб опинитися у складі еліти, яка обслуговує прийоми на найвищому рівні, необхідно багато знати і уміти.

Саме за професією «Офіціант» підвищувала свою компетентність на курсах цільового призначення з 27.06.12 по 05.07.12 безробітна, направлена Горлівським МЦЗ Драгунова О.І.

Після курсів, як зазначила слухачка, вона оволоділа тонкощами етикету, дізналася, що сервірування столу повинне займати лічені хвилини, бо справжній професіонал не замислюється, де розташувати підтарільник, а де – рибну виделку. Окрім цього, офіціантові просто необхідно знати усі особливості приготування звичайних, національних та фірмових страв, адже 90% інформації про заклад клієнт отримує саме від нього.