У сучасному світі практично в усіх сферах діяльності надійно зайняв своє місце комп’ютер. Комп’ютери застосовуються усюди, починаючи від збереження різноманітних архівів, завершуючи програмним управлінням верстатів на заводах. На сьогоднішній день жодне підприємство чи фірма не обходяться без бухгалтерії або переліку продукції, що зберігається в електронному вигляді.

Тому професію «Оператор комп’ютерного набору» слухачі, направлені Краматорським МЦЗ на курси цільового призначення в Донецький ЦПТО обрали цілеспрямовано, бо вона - найсучасніша та користується попитом у роботодавців. Протягом двох тижнів, з 30.05.2012 по 12.06.2012 безробітні опановували операційну систему Windows, роботу з електронними таблицями Excel, роботу в Інтернеті та з електронною поштою. Навчання велося із залученням кращих викладачів. До послуг слухачів - клас, обладнаний сучасними комп’ютерами, підключеними до мережі Інтернет, бібліотека, де можна ознайомитися зі спеціалізованою літературою.

Після закінчення курсів випускники можуть реалізувати свої знання у будь-якій сфері діяльності та покращувати свої професійні можливості самостійно. Для цього не потрібне складне устаткування – достатньо мати комп’ютер.