У Першотравневому районному центрі зайнятості закінчила навчання група безробітних, яка підвищувала кваліфікацію на курсах цільового призначення за напрямком «Дотримання безпечного ведення підсобних робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі». Цей напрямок навчання вкрай необхідний і важливий для кожного роботодавця і працівника підприємства, бо охорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження здоров’я людини в процесі праці.

Досвідчений інженер з охорони праці Ковальов К.П. ознайомив слухачів з законами про охорону праці, відзначивши що при вступі на роботу кожний робітник має бути проінформований та ознайомлений з умовами праці на підприємстві, наявністю на робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які не усунуто та можливі наслідки їх впливу на здоров'я, а також з правами на пільги і компенсацією за роботу в таких умовах відповідно до законодавства і колективного договору.Ковальов К.П. акцентував свою увагу на безпечному веденні підсобних робіт у сільському господарстві та основах гігієни праці і виробничої санітарії.

Прослухавши повний курс навчання, слухачі зазначили для себе, що відповідно до Статті 43 Конституції України кожний громадянин нашої держави має право на належні безпечні умови праці і повинен їх дотримуватися.