Гріцина Тетяна Миколаївна потрапила на навчання в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», знаходячись на обліку в Костянтинівському міському центрі зайнятості. Каже, що прийняла рішення про підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за професією «Овочівник», тому що не любить пасивного очікування - завжди звикла вирішувати проблеми дієво.

Про свої враження щодо навчання та подальші плани у день складання заліку вона розповіла, що знання отримані на курсах цільового призначення, дійсно корисні. Тим більше, що і викладачі тут чудові, викладають на доступному рівні. Особливо відмітила Сударікову Ірину Вікторівну. Це людина з величезним професійним досвідом викладання, і вся група вдячна їй за те, що так легко засвоїла курс. Завдяки навчанню у Донецькому ЦПТО була отримана можливість працевлаштуватися до ТОВ «Артема-9» і підвисіти свою професійну компетентність.

Свої подальші плани Гріцина Т.М. корегуватиме в залежності від ситуації. Якщо треба буде навчатися, наша випускниця навчатиметься ще. Найгірше у наш час – сидіти на місці. Треба завжди бути у русі, тоді є шанси на успіх у житті.