Минулого тижня в Донецькому обласному центрі зайнятості відбувся семінар-нарада на тему “Організація роботи щодо взаємодії з Донецьким центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у 2012 році“, на якому були присутні представники 19 базових центрів зайнятості та Донецького ЦПТО.
Відкрила нараду заступник директора Донецького обласного центра зайнятості Рибалко В.М., яка ознайомила присутніх зі змістом семінару, визначила місце та завдання ЦПТО в системі державної служби зайнятості України, проаналізувала ефективність надання послуг з професійного навчання молоді, особам квотних категорій, безробітним, які тривалий час перебувають на обліку, не мають професії, або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки.
Директор ДНЗ “Донецький центр ПТО ДСЗ” Ситнікова Т.О. у своєму виступі “Про організацію професійного навчання шляхом проведення курсів цільового призначення у Донецькому ЦПТО” звернула увагу на пріоритетність навчання у Донецькому центрі та на перспективи його розвитку.
Заступник начальника відділу профнавчання Тугаріна Н.М. детально розповіла представникам базових центрів зайнятості про механізм взаємодії Донецького ЦПТО з Донецьким обласним та базовими центрами зайнятості щодо організації профнавчання і визначила усі функції, що виконують спеціалісти кожного відділу центрів зайнятості. Наталія Михайлівна вказала на дотримання та виконання порядку комплектування груп та укладання договорів.
Кацаран О.А. - начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню звернула увагу на особливості роботи з безробітними, які потребують професійного навчання.
Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Человань О.П. визначив поточні та перспективні вакансії та шляхи їх укомплектування.
Про організацію процесу інформування безробітних щодо навчання в Донецькому ЦПТО ДСЗ розповіла начальник відділу організації профорієнтації Пирогова О.О.
Наприкінці семінару-наради доповідачі відповідали на запитання колег та підвели підсумки заходу. Такий діалог-добрий початок плідної співпраці та взаєморозуміння.