З 18.01.2012р. у ДНЗ “Донецький центр ПТО ДСЗ” почала навчання група безробітних за напрямком “Фахівець з ефективності підприємництва”, направлена Дебальцівським і Єнакіївським міськими центрами зайнятості. На відкритті групи були присутні представники податкової інспекції та пенсійного фонду, які ознайомили слухачів з правилами реєстрації їх як приватних підприємців та питаннями опадаткування.

Представник Центру, методист першої категорії Тіщенко О.А., надала присутнім інформацію про перспективи і пріоритети роботи навчального закладу, а також про правила прийому і навчання слухачів.

Викладач курсу Меркулова Г.В. ознайомила присутніх з основними темами, за якими буде відбуватися навчання, а саме: “Основи бізнесу і підприємництва”, “Бухгалтерський облік”, “Податкова система”, “Ціноутворення” тощо.

24 січня відбувся захист бізнес-плану та урочистий випуск групи з видачею документів про закінчення курсу навчання “Фахівець з ефективності підприємництва”. Слухачі відмітили високий рівень підготовки викладача, який допоміг їм зробити певний крок вперед і набуті знання допоможуть їм відкрити власну справу та стати успішними підприємцями.